Detektivní škola Kóra Mýdla

Letní stanový tábor

Světoznámá a věhlasná Detektivní škola Kóra Mýdla, která se pyšní absolventy takových jmen, jako Šůrlok Homeles, Herkules Pierot nebo komisař Pex, otevírá své brány několika desítkám mladých nadějných studentů.

Máš bystré oko a důvtipu za dva? Jsi připraven studovat neúnavně osvědčené detektivní postupy? Nezalekneš se setkání se zločinem a vydáš se směle po stopách pachatele? Neváháš požádat o pomoc kolegu a stejně tak pomocnou ruku nabídnout? Chceš získat kondičku se kterou dopadneš každého padoucha?

Pak jsi to právě ty, koho slavný Kór Mýdlo hledá do svého studijního programu!

Celotáborovku jsme nachystali tak, aby byla překvapivá, zábavná, poučná i akční. Naší specialitou je pořádně nadupaný program plný dobrodružných her, výprav do lesa, nových kamarádů, večerů při ohni… Kromě celotáborové hry táborníci zakouší týmovou atmosféru se svým oddílem při speciálním programu i podílením se na chodu tábora, přípravou večerníčku, pomáháním kuchaři, psaním kroniky.

Termín: 17. 7. - 23. 7. 2022 (týdenní turnus)
24. 7. - 6. 8. 2022 (dvoutýdenní turnus)
Doporučený věk: od 6 do 13 let
Cena: 3888 Kč za turnus 17. - 23. 7. 2022
6444 Kč za turnus 24. - 6. 8. 2022
Místo konání: Stříbrná Skalice
Kapacita: 60 dětí
Aktuální stav volných míst (aktualizujeme ručně):
Dvoutýdenní turnus: Máme plno. Přihlásit se můžete jako náhradníci.
Týdenní turnus: Máme plno. Přihlásit se můžete jako náhradníci.

Kde složíme hlavu

Zázemí tábořiště tvoří zděná budova s kuchyní, jídelnou/klubovnou a krbovými kamny, dále skautská umývárna s teplou sprchou. Tábor bez kadibudek, to by nebylo ono, takže ani u nás nechybí 😉 i když tyto jsou podle nás nadstandardní. Všichni týdenní i čtrnáctidenní táborníci jsou ubytováni ve dvoulůžkových stanech s podsadou. Lesní tábořiště se nachází kousek od Stříbrné Skalice (mapa zde) na pozemku č. 591.

Co naše žaludky?

V plně vybavené kuchyni bude šéfkuchař čarovat pětkrát denně. A když by někoho přepadl „noční hlad“, naservírujeme mu druhou večeři. Jíme vždy společně, v čase k tomu určeném v Režimu dne. Aktuální jídelníček i Režim dne mají děti stále vyvěšený na táborové nástěnce.
Děti se u nás zapojují do zajištění chodu tábora, k čemuž patří i to, že podle svých možností pomáhají kuchaři a umývají po sobě nádobí.
Samozřejmostí je zajištění pití po celý den. Vždy servírujeme pitnou vodu a podle počasí střídáme čaj a vodu se sirupem.

Kdo jsou ti vedoucí?

Na děti se těší parta zkušených profíků i odrostlých táborníků. Hlavní vedoucí má elánu na rozdávání a zároveň přirozenou autoritu, zdravotník už vyndal stovky klíšťat (letos se nám to určitě vyhne 😉 ) a vedoucí jsou dospělí s duší věčného dítěte. Asistenti jsou hudebníci, sportovci a dříči celým tělem i duší 🙂

Jak se na tábor dostaneme?

Pěšky 🙂 Tedy, nejprve individuálně sem (parkování na louce), kde si táborníky i jejich zavazadla převezmou vedoucí. Pak už jen pusu, zamávat a jde se.