Letní týdenní stanový tábor

Letní stanový tábor

Ahoj táborníci, Kormidlo letos čeká nový prostor, moc se na tuhle změnu těšíme. Víme dobře, že naše tábory nedělá místo, ale lidé a program, tak neváhejte a vyplujte s námi do neznáma.

Zveme vás na dobrodružné poznávání nového tábořiště. Téma celotáborové hry vám tentokrát předem neprozradíme, ale věřte, že na maximum využijeme darů, které nám okolí základny nabízí.

Bude to jízda.

Program týdenního a čtrnáctidenního tábora bude odlišný, díky tomu je možné přihlásit táborníka na oba letošní tábory.

 

Termín: 14. 7. - 20. 7. 2024
Doporučený věk: od 6 do 12 let (starší jen kormidláčtí mazáci max do 14 let)
Cena: 4777 Kč
Místo konání: Soběšín
Kapacita: 40 dětí
Aktuální stav volných míst (aktualizujeme ručně):
Máme plno. Přihlásit se můžete jako náhradníci.

Kde složíme hlavu

Zázemí tábořiště tvoří dřevěný srub s kuchyní a jídelnou/klubovnou, dále tábornická umývárna s teplou sprchou. Tábor bez kadibudek, to by nebylo ono, takže ani u nás nechybí 😉 Všichni táborníci jsou ubytováni ve dvoulůžkových stanech s podsadou a podlážkou, s postelemi a matracemi.  Tábořiště se nachází na okraji Soběšína (mapa zde).

 

Co naše žaludky?

V plně vybavené kuchyni bude šéfkuchař čarovat pětkrát denně. A když by někoho přepadl „noční hlad“, naservírujeme mu druhou večeři. Jíme vždy společně, v čase k tomu určeném v Režimu dne. Aktuální jídelníček i Režim dne mají děti stále vyvěšený na táborové nástěnce. Děti se u nás zapojují do zajištění chodu tábora, k čemuž patří i to, že podle svých možností pomáhají kuchaři a umývají své ešusy i některé kuchyňské nádobí. Samozřejmostí je zajištění pití po celý den. Vždy servírujeme pitnou vodu a podle počasí střídáme čaj a vodu se sirupem.

 

Kdo jsou ti vedoucí?

Na děti se těší parta zkušených profíků i odrostlých táborníků. Hlavní vedoucí má elánu na rozdávání a zároveň přirozenou autoritu, zdravotník snad nebude muset vyndavat stovky klíšťat, ale i to by zvládl, a vedoucí jsou dospělí s duší věčného dítěte. Asistenti jsou hudebníci, sportovci a dříči celým tělem i duší 🙂

 

Jak se na tábor dostaneme?

Pěšky z místa předání.

Kde v Soběšíně si vaše táborníky a jejich zavazadla převezmeme upřesníme přihlášeným v emailu společně s ostatními instrukcemi..