Kormidlení Sázavou

malá vodačkaJednodenní splutí řeky Sázavy

Daruješ-li člověku rybu, nasytíš ho na jediný den. Naučíš-li ho lovit, dáš mu potravu pro celý život. (Indiánské přísloví)

 

Co bychom to byli za Kormidlo, kdybychom se drželi pořád na souši, že?

Voda nás láká snad od narození a určitě nejsme sami. Že i vás? Tak to jste tu správně, protože i letos se můžete přidat k našemu Kormidlení Sázavou. Již od roku 2016.

Termín: 22. 6. 2024
Doporučený věk: od 0 do 99 let
Cena: 850 Kč za dvoumístnou kánoi, 1000 Kč za třímístnou
Místo konání: Sázava
Kapacita: 10 lodí

Přihláška
Máme plno. Přihlásit se můžete jako náhradníci.

Kormidlení je určené pro začátečníky a mírně zkušené = „Jó, na škole jsem jel vodu, bylo to bezva a rád bych to naučil svoje děti, ale nejsem si jistý, jestli si toho zadáka ještě pamatuju.“ Nebo „Nikdy jsme v kánoi neseděli, ale bydlíme kousek od řeky, tak proč to nezkusit.“
Čeká vás den u vody, na vodě, ve vodě jménem Sázava. Dopoledne si dopřejeme trochu teorie na souši a pak hurá rovnou do lodí. Plastové kánoe si jistě za chvilku ochočíte.

 

Kde se nalodíme i nakrmíme?

Konkrétní úsek ještě ladíme.

Poznámka k ceně: Do dvoumístné kánoe se pohodlně poskládají dva dospělí, nebo jeden dospělý s dvěma malými dětmi. Dále je tu možnost půjčit si třímístnou kánoi se sedátkem uprostřed pro tzv. porcelána. Ta je vhodná pro větší dítě nebo dvě malé. Třímístná loď je ale trochu obtížnější na manévrování. Do každé lodě pak jde ještě připlatit za 50 Kč další "sedačka". Ideální pro malé děti. Pokud ji chcete, napište nám to do poznámky k přihlášce.

Cena zahrnuje kompletní pronájem lodě (s pádly, vestami, barelem), péči průvodce a instruktáž.
Doprava a strava je ve vlastní režii.

Podporujeme:

Voda nebo alkohol