Kormidlení Sázavou... je již minulostí

malá vodačkaJednodenní splutí řeky Sázavy

Daruješ-li člověku rybu, nasytíš ho na jediný den. Naučíš-li ho lovit, dáš mu potravu pro celý život. (Indiánské přísloví)

 

Co bychom to byli za Kormidlo, kdybychom se drželi pořád na souši, že?

Voda nás láká snad od narození a určitě nejsme sami. Že i vás? Tak to jste tu správně, protože i letos se můžete přidat k našemu Kormidlení Sázavou. Již od roku 2016.

Termín: 26. 6. 2021
Doporučený věk: od 0 do 99 let
Cena: 600 Kč za dvoumístnou kánoi, 700 Kč za třímístnou
Místo konání: Sázava
Kapacita: 10 lodí

Přihláška
Máme plno. Přihlásit se můžete jako náhradníci.

Kormidlení je určené pro začátečníky a mírně zkušené = „Jó, na škole jsem jel vodu, bylo to bezva a rád bych to naučil svoje děti, ale nejsem si jistý, jestli si toho zadáka ještě pamatuju.“ Nebo „Nikdy jsme v kánoi neseděli, ale bydlíme kousek od řeky, tak proč to nezkusit.“
Čeká vás den u vody, na vodě, ve vodě jménem Sázava. Dopoledne si dopřejeme trochu teorie na souši a pak hurá rovnou do lodí. Plastové kánoe si jistě za chvilku ochočíte.

 

Kde se nalodíme i nakrmíme?

Společně překonáme úsek Chocerady Zlenice.

Poznámka k ceně: Za jednu obsazenou loď vás to vyjde na 600,- Kč. Do kánoe se pohodlně poskládají dva dospělí, nebo jeden dospělý s dvěma malými dětmi. Dále je tu možnost půjčit si třímístnou kánoi se sedátkem uprostřed pro tzv. porcelána. Ta je vhodná pro větší dítě nebo dvě malé. Příplatek za třímístnou loďku je 100 Kč, tedy celá loď vyjde na 700 Kč. Jste-li čtyř či vícečlenná rodina se staršími dětmi, budete potřebovat více lodí 🙂

Cena zahrnuje kompletní pronájem lodě (s pádly, vestami, barelem), péči průvodce a instruktáž.
Doprava a strava je ve vlastní režii.

Podporujeme:

Voda nebo alkohol