Divoký západ... je již minulostí

Příměstský tábor o kovbojích a indiánech pro děti z Votic a okolí

WANTED - HLEDÁ SE

Šerif hledá statečné pomocníky do svých služeb. Jsi nebojácným kovbojem nebo odvážnou kovbojkou? Máš kuráž, kolty nízko u pasu a obstojíš v každé přestřelce? Tak to hledáme právě tebe! Hlas se v tomto termínu na šerifské stanici.

Kromě mnoha jiného si děti vyzkouší kovbojské zábavičky, jako házení podkovou, jízdu na býkovi… setkají se s indiánským náčelníkem, bandity, vydají se na výlet za opravdovými koňmi a vyrobí si lapač snů.

Dopřejte svým dětem týden plný zážitků, her, kamarádů, výletů i ponaučení. Náš tábor je vhodný pro táborníky-nováčky i pro ostřílené vlky, pro holky i kluky. Příměstský totiž znamená, že děti spí doma a na tábor denně docházejí (s výjimkou jednoho přespání).

Termín: 12. - 16. 8. 2019
Doporučený věk: od 6 let
Cena: 1888 Kč a to sakum pikum
Kapacita: 24 šerifových pomocníků

 
Přihláška
Poslední 2 volná místa
 

Tábor je organizován ve spolupráci s MKC Votice.

Zázemí táborníkům poskytne skautská klubovna ve Voticích.

Cena zahrnuje náklady na program, zkušené vedoucí, obědy v Eurestu, dvakrát denně svačinu, pitný režim.

Součástí programu je celodenní výlet a jedno přenocování (ze čtvrtka na pátek).

Děti mohou přicházet mezi 7:15 až 8:00 a vyzvednuty mohou být mezi 16:00 až 16:45.

Pro bližší informace a individuální požadavky nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

Jak se budou Vaše děti na táboře stravovat?

  • Pitný režim - děti si nosí vlastní lahve, do kterých je možné si v místě konání tábora natočit vodu. K dispozici jsou pro zájemce sirupy. V den po přespání se vaří ke snídani čaj. Vedoucí dohlíží, aby měly všechny děti před odchodem ven dostatek tekutin.
  • Obědy máme buď zajištěny v restauraci nebo v rámci táborového programu si děti vaří samy v kotlíku na ohni nebo při celodenním výletě dostanou obědový balíček.
  • Svačiny se skládají z kusového pečiva, zeleniny, ovoce nebo jogurtu. Svačiny volíme tak, aby si je děti mohly snadno nosit ve svačinových boxech. Dále tak, aby nepodléhaly snadno zkáze (tedy ne šunky apod.) a aby se jejich přípravou neztrácel čas, který se může věnovat programu (tedy nerozkrajujeme rohlíky a nemažeme  je :-)).
  • První svačina je přibližně v deset hodin. Táborník by měl tedy na tábor přijít pořádně nasnídaný. Pokud má ráno problém snídani dojíst, tak mu ji vezměte sebou a třeba se mu to podaří zdlábnout po příchodu na tábor.
  • Nenabízíme dětem sladkosti. Motivovat a odměňovat umíme jinak. Výjimkou může být občas nanuk v parném dni nebo tatranka k celodennímu výletu. Pokud si však táborník přinese nějakou cukrovinku z domu, tak mu ji nebereme 🙂