Po stopách kocoura Mikeše

Příměstský tábor v Mnichovicích pro nejmenší děti

Příměstský tábor pro ty nejmladší táborníky si vzal na starost sám místně slavný i světoznámý pohádkový kocour Mikeš. Tenhle všemi oblíbený, bystrý a šikovný zvířecí hrdina by rád dětem vyprávěl, jak se naučil číst a mluvit, jak to bylo s tou rozlitou smetanou a kterak se vydal do světa a co všechno tam zažil. 
Tvoření, hraní si i zkoumání přizpůsobíme právě nejmenším táborníkům. 
Pošlete s námi děti do pohádky, každý den vám je se zážitky vrátíme zpátky 🙂

 

Program pro nejmenší bude přizpůsoben jejich věku a dovednostem. Tematické aktivity budou vhodně střídány s pohybem i odpočinkem. Čekají je hry pro zábavu i pro rozvoj senzomotorických dovedností, výtvarné tvoření, písničky, pohybovky…

 

Tábor je vhodný pro děti, které již po obědě nespí. V případě potřeby však můžete táborníka vyzvednout po obědě. Součástí programu je čtvrteční celodenní výlet.

 

Termín: 8. - 12. 8. 2022
Doporučený věk: od 3 do 5 let
Cena: 2333 Kč
Kapacita: 15 dětí

 
Přihláška
Máme 1 volné místo.
 

Cena zahrnuje náklady na program, celodenní výlet, zkušené vedoucí, obědy v Hostinci u nádraží, pitný režim. Pozor nově už neposkytujeme dětem svačiny. Dospěli jsme k názoru, že protože každé dítě je jiné, tak nejlepší svačina pro každého táborníka je ta od maminky a tatínka.

Tábor probíhá od 8:00 do 16:00. Děti mohou ráno přijít mezi 7:30 až 8:00 a odpoledne mohou být vyzvednuty mezi 16:00 a 16:30.

Zázemí nám poskytne budova staré školy na náměstí.

Pro bližší informace nebo individuální požadavky nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro vás.

Jak se budou Vaše děti na táboře stravovat?

  • Pitný režim - děti si nosí vlastní lahve, do kterých je možné si v místě konání tábora natočit vodu. K dispozici jsou pro zájemce sirupy. V den po přespání se vaří ke snídani čaj. Vedoucí dohlíží, aby měly všechny děti před odchodem ven dostatek tekutin.
  • Obědy máme buď zajištěny v restauraci nebo v rámci táborového programu si děti vaří samy v kotlíku na ohni nebo při celodenním výletě dostanou obědový balíček.
  • Svačiny si děti nosí vlastní.
  • Nenabízíme dětem sladkosti. Motivovat a odměňovat umíme jinak. Výjimkou může být občas nanuk v parném dni nebo tatranka k celodennímu výletu. Pokud si však táborník přinese nějakou cukrovinku z domu, tak mu ji samozřejmě nebereme 🙂