Letem světem za zvířetem

Příměstský tábor v Mnichovicích pro nejmenší děti

Milé děti, vydejte se s námi a se skřítkem Honzíkem na cestu kolem světa. Dozvíte se, proč se skřítek vypravil poznat zvířata i obyvatele Austrálie, Afriky či Ameriky. Jaká zvířátka máte rády vy? Chcete se stát na chvíli pandou? Chytat zlaté rybky? Vypravit se na výlet za opravdovými zvířátky? A kde myslíte, že se skřítek Honzík nakonec zabydlí?

 

Program pro nejmenší přizpůsobujeme jejich věku a dovednostem. Tematické aktivity vhodně střídáme s pohybem i odpočinkem. Táborníky čekají hry pro zábavu i pro rozvoj senzomotorických dovedností, výtvarné tvoření, písničky, pohybovky…

 

Tábor je vhodný pro děti, které již po obědě nespí. V případě potřeby však můžete táborníka vyzvednout po obědě. Součástí programu je čtvrteční celodenní výlet.

 

Termín: 31. 7. - 4. 8. 2023
Doporučený věk: od 4 do 6 let
Cena: 2666 Kč
Kapacita: 15 dětí

 
Přihláška
Máme plno. Přihlásit se můžete jako náhradníci.
 

Cena zahrnuje náklady na program, celodenní výlet, zkušené vedoucí, obědy v Hostinci u nádraží, pitný režim.

Tábor probíhá od 8:00 do 16:00. Děti mohou ráno přijít mezi 7:30 až 8:00 a odpoledne mohou být vyzvednuty mezi 16:00 a 16:30.

Zázemí nám poskytne budova staré školy na náměstí.

Pro bližší informace nebo individuální požadavky nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro vás.

Jak se budou Vaše děti na táboře stravovat?

  • Pitný režim - děti si nosí vlastní lahve, do kterých je možné si v místě konání tábora natočit vodu. K dispozici jsou pro zájemce sirupy. Vedoucí dohlíží, aby měly všechny děti před odchodem ven dostatek tekutin.
  • Obědy máme buď zajištěny v nebo při celodenním výletě dostanou obědový balíček.
  • Svačiny si děti nosí vlastní.
  • Nenabízíme dětem sladkosti. Motivovat a odměňovat umíme jinak. Výjimkou může být občas nanuk v parném dni nebo tatranka k celodennímu výletu. Pokud si však táborník přinese nějakou cukrovinku z domu, tak mu ji samozřejmě nebereme 🙂