Supertábor

Superhrdina je v každém z nás - příměstský tábor pro děti z Mnichovic a okolí

Mnichovice jsou v ohrožení. Tajemný padouch, kterého zatím nikdo neviděl, poslal výhružný dopis vedení města. O co mu jde ale zatím nikdo netuší. Radnice hledá dobrovolníky, kteří odhalí padouchovu identitu, jeho plány a zabrání jejich uskutečnění.

OBJEV V SOBĚ SVOU MOCNOU SÍLU - HRDINA JE V KAŽDÉM Z NÁS

Dobrovolníky-táborníky čeká týden plný dobrodružství a napětí, ale také důvěry a přátelství. Než půjdeme do akce, pořádně se na to nachystáme. Moderní hrdina se neobejde bez kostýmu, pořádné fyzické přípravy, zmapování vlastních talentů a schopností, ale i schopností a síly protivníků. Vydáme se pro cenné rady ke skutečným současným hrdinům - hasičům, svůj postřeh otestujeme na noční misi, pavoučí dovednosti využijeme na lanových překážkách... A díky poctivé připravě a vybudování supertýmu superhrdinů, kteří se na sebe mohou spolehnout, snad odhalíme i onoho padoucha.

Dopřejte svým dětem týden plný zážitků, her, kamarádů, výletů i ponaučení. Náš tábor je vhodný pro táborníky-nováčky i pro ostřílené vlky, holky i kluky. Příměstský totiž znamená, že děti spí doma a na tábor denně docházejí (s výjimkou jednoho přespání).

Termín: 21. - 25. 8. 2017
Doporučený věk: od 6 let
Cena: 1444 Kč a to sakum pikum
Celotáborová hra: Dobromyslovo dobrodružství
Kapacita: 24 dětí

 
Přihláška
Máme plno. Přihlásit se můžete jako náhradníci.
 

Zázemí táborníkům poskytne Komunitní centrum Palouček, které je partnerem akce.

Cena zahrnuje náklady na program, zkušené vedoucí, obědy v Hostinci u nádraží, 2x denně svačinu, pitný režim.

Součástí programu je celodenní výlet a následné přenocování (ze čtvrtka na pátek).

Tábor probíhá od 8:00 do 16:00. Děti mohou ráno přijít mezi 7:30 až 8:00 a odpoledne mohou být vyzvednuty mezi 16:00 a 16:30.

Pro bližší informace nebo individuální požadavky nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro vás.