Lesní příměstský tábor Mnichovice

Lesní příměstský tábor pro děti z Mnichovic a okolí

Tenhle tábor je naše srdcovka. Příměstský, přesto v přírodě. A letos opět na krásném místě pro dovádění i zkoumání jako stvořeném.

Zázemí nám poskytne Lesní klub Malala na Jidašce, vybavený suchými záchody i vodou na umytí, ohništěm a dřevěnou chajdou. Celému tomu lesnímu království dominuje krásné velké týpí, ve kterém někteří budou moci i přenocovat.

Výpravy do okolní krajiny, pohybové hry, vaření i tvoření propojíme příběhem, takovou malou celotáborovou hrou. Kromě připraveného programu si necháme i dostatek času a prostoru pro volnou hru a svobodné objevování světa kolem nás.
Příroda je totiž tím nejlepším hřištěm.

Dopřejte svým dětem týden plný zážitků, her, kamarádů, výletů i ponaučení. Náš tábor je vhodný pro táborníky-nováčky i pro ostřílené vlky, pro holky i kluky. Příměstský totiž znamená, že děti spí doma a na tábor denně docházejí (s výjimkou jednoho přespání).

Termín: 12 - 16. 8. 2024
Doporučený věk: od 6 let
Cena: 3111 Kč
Kapacita: 16 dětí

 
Přihláška
Máme plno. Přihlásit se můžete jako náhradníci.
 

Cena zahrnuje náklady na program, zkušené vedoucí, dovážené obědy z Hostince u nádraží, pitný režim.

Součástí programu je celodenní výlet a následné přenocování (ze čtvrtka na pátek).

Tábor probíhá od 8 do 16 hodin. Děti mohou ráno přijít mezi 7:30 až 8:00 a odpoledne mohou být vyzvednuty mezi 16:00 a 16:30.

Pro bližší informace nebo individuální požadavky nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

Jak se budou Vaše děti na táboře stravovat?

  • Pitný režim - děti si nosí vlastní lahve, do kterých je možné si v místě konání tábora natočit vodu. K dispozici jsou pro zájemce sirupy. V den po přespání se vaří ke snídani čaj. Vedoucí dohlíží, aby měly všechny děti před odchodem ven dostatek tekutin.
  • Obědy budeme vozit z restaurace nebo v rámci táborového programu si děti vaří samy v kotlíku na ohni. Při celodenním výletě dostanou obědový balíček.
  • Svačiny si děti nosí vlastní.
  • Nenabízíme dětem sladkosti. Motivovat a odměňovat umíme jinak. Výjimkou může být občas nanuk v parném dni nebo tatranka k celodennímu výletu. Pokud si však táborník přinese nějakou cukrovinku z domu, tak mu ji samozřejmě nebereme 🙂