Zlatokopové

Příměstský tábor pro děti z Mnichovic a okolí

Zlato, zlato, zlato… V Sázavě bylo po mnoha letech opět objeveno zlato. Hledáme nadšené dobrodruhy, kteří si tuto příležitost nenechají ujít. Přidej se k nám, hrdino. Naučíme tě nejen zlato rýžovat a obchodovat s ním. Vychutnáš si také například vlastnoručně uvařenou zlatokopeckou mňamku a zjistíš, jak přežít v divočině.

Milí rodiče, dopřejte svým dětem týden plný zážitků, her, kamarádů, výletů i ponaučení. Náš tábor je vhodný pro táborníky-nováčky i pro ostřílené vlky, pro holky i kluky. Příměstský totiž znamená, že děti spí doma a na tábor denně docházejí (s výjimkou jednoho přespání).

Termín: 31. 7. - 4. 8. 2023
Doporučený věk: po absolvované 1. třídě
Cena: 2444 Kč
Kapacita: 24 dětí

 
Přihláška
 
 

Cena zahrnuje náklady na program, zkušené vedoucí, obědy v Hostinci u nádraží, pitný režim.

Součástí programu je celodenní výlet a následné přenocování (ze čtvrtka na pátek).

Tábor probíhá od 8 do 16 hodin. Děti mohou ráno přijít mezi 7:30 až 8:00 a odpoledne mohou být vyzvednuty mezi 16:00 a 16:30.

Zázemí nám poskytne budova staré školy na náměstí.

Pro bližší informace nebo individuální požadavky nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

Jak se budou Vaše děti na táboře stravovat?

  • Pitný režim - děti si nosí vlastní lahve, do kterých je možné si v místě konání tábora natočit vodu. K dispozici jsou pro zájemce sirupy. V den po přespání se vaří ke snídani čaj. Vedoucí dohlíží, aby měly všechny děti před odchodem ven dostatek tekutin.
  • Obědy máme buď zajištěny v restauraci nebo v rámci táborového programu si děti vaří samy v kotlíku na ohni. Při celodenním výletě dostanou obědový balíček.
  • Svačiny si děti nosí vlastní.
  • Nenabízíme dětem sladkosti. Motivovat a odměňovat umíme jinak. Výjimkou může být občas nanuk v parném dni nebo tatranka k celodennímu výletu. Pokud si však táborník přinese nějakou cukrovinku z domu, tak mu ji samozřejmě nebereme 🙂