Věda nekouše

Příměstský tábor pro děti z Mnichovic a okolí

Milí dobrodruzi, vydejte se s námi na nebezpečnou výpravu do světa experimentů, bádání, zkoumání... Můžeme si sáhnout na lávu? Co dělá preparátor, konzervátor a restaurátor? Kde se schovávají největší poklady? 
Milí rodiče, dopřejte svým dětem týden plný zážitků, her, kamarádů, výletů i ponaučení. Náš tábor je vhodný pro táborníky-nováčky i pro ostřílené vlky, pro holky i kluky. Příměstský totiž znamená, že děti spí doma a na tábor denně docházejí (s výjimkou jednoho přespání).

Termín: 19. 8. - 23. 8. 2024
Určeno pro věk: po absolvované 1. třídě a starší
Cena: 2888 Kč
Kapacita: 24 dětí

 
Přihláška
Máme plno. Přihlásit se můžete jako náhradníci.
 

Cena zahrnuje náklady na program, zkušené vedoucí, obědy v Hostinci u nádraží, pitný režim.

Součástí programu je celodenní výlet a následné přenocování (ze čtvrtka na pátek).

Tábor probíhá od 8 do 16 hodin. Děti mohou ráno přijít mezi 7:30 až 8:00 a odpoledne mohou být vyzvednuty mezi 16:00 a 16:30.

Zázemí nám poskytne budova staré školy na náměstí.

Pro bližší informace nebo individuální požadavky nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

Jak se budou Vaše děti na táboře stravovat?

  • Pitný režim - děti si nosí vlastní lahve, do kterých je možné si v místě konání tábora natočit vodu. K dispozici jsou pro zájemce sirupy. V den po přespání se vaří ke snídani čaj. Vedoucí dohlíží, aby měly všechny děti před odchodem ven dostatek tekutin.
  • Obědy máme buď zajištěny v restauraci nebo v rámci táborového programu si děti vaří samy v kotlíku na ohni. Při celodenním výletě dostanou obědový balíček.
  • Svačiny si děti nosí vlastní.