Až vyrostu budu...

Příměstský tábor pro děti z Čerčan a okolí

Prezidentkou? Včelařem? Youtuberkou? Učitelem? Řidičkou popelářského auta? 

Má váš táborník nějaké takové sny a přání? Nebo ho to zatím nezajímá? Na našem táboře si pravděpodobně své životní povolání nevybere, zato při poznávání některých vybraných zažije spoustu legrace a zábavy. Nevylučujeme ani to, že se děti při hrách něco nového naučí a dozvědi 😉
Vypusťe je s námi do víru "dospěláckého" světa, na který se společně podíváme očima dítěte. Budeme společně tvořit, hrát hry, zpívat, vydáme se na celodenní výlet... vše propojíme příběhem v takovou malou celotáborovou hru. 
Třeba vám vaše dítko po táboře řekne že "až vyrostu, budu táborovým vedoucím" 😀
Už jsme to zažili 😉

 

Dopřejte svým dětem týden plný zážitků, her, kamarádů, výletů i ponaučení. Náš tábor je vhodný pro táborníky-nováčky i pro ostřílené vlky, pro holky i kluky. Příměstský totiž znamená, že děti spí doma a na tábor denně docházejí (s výjimkou jednoho přespání).

Termín: 8. - 12. 8. 2022
Doporučený věk: od 6 let
Cena: 2333 Kč a to sakum pikum
Kapacita: 16 dětí

 
Přihláška
Máme plno. Přihlásit se můžete jako náhradníci.
 

Tábor je organizován ve spolupráci s čerčanským spolkem DRáČe a spolufinancován obcí Čerčany.

Zázemí táborníkům poskytnou multifunkční prostory TJ Slavoj.

Cena zahrnuje náklady na program, zkušené vedoucí, obědy v Čerčanské besedě, pitný režim. Pozor nově už neposkytujeme dětem svačiny. Dospěli jsme k názoru, že protože každé dítě je jiné, tak nejlepší svačina pro každého táborníka je ta od maminky a tatínka.

Součástí programu je celodenní výlet a následné přenocování v klubovně (ze čtvrtka na pátek).

Děti mohou ráno přijít mezi 7:15 až 8:00 a odpoledne mohou být vyzvednuty mezi 16:00 a 16:45.

Pro bližší informace nebo individuální požadavky nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

Jak se budou Vaše děti na táboře stravovat?

  • Pitný režim - děti si nosí vlastní lahve, do kterých je možné si v místě konání tábora natočit vodu. K dispozici jsou pro zájemce sirupy. V den po přespání se vaří ke snídani čaj. Vedoucí dohlíží, aby měly všechny děti před odchodem ven dostatek tekutin.
  • Obědy máme buď zajištěny v restauraci nebo v rámci táborového programu si děti vaří samy v kotlíku na ohni nebo při celodenním výletě dostanou obědový balíček.
  • Svačiny si děti nosí vlastní.
  • Nenabízíme dětem sladkosti. Motivovat a odměňovat umíme jinak. Výjimkou může být občas nanuk v parném dni nebo tatranka k celodennímu výletu. Pokud si však táborník přinese nějakou cukrovinku z domu, tak mu ji samozřejmě nebereme 🙂