S Foggem kolem světa

Příměstský tábor pro děti z Čerčan a okolí

Ctěné dámy, milí pánové,

Na vědomost se dává, že vážený gentleman a člen Reformního klubu, pan Phileas Fogg uzavřel vzrušující sázku. Je možné za 80 dní objet celý svět? Na dobrodružné výpravě ho čekají mnohé nástrahy a nebezpečí. Přidejte se k panu Foggovi a pomozte mu zvládnout překážky, jež ho čekají, stejně tak s ním pojďte objevovat rozmanitosti naší krásné planety. Toužíte se k výpravě připojit? Neváhejte, právě dnes máte jedinečnou možnost. Vlak z Londýna vyjíždí 9. 8. v 8:00, tak ať ho nezmeškáte.

Termín: 9. - 13. 8. 2021
Doporučený věk: od 6 let
Cena: 1888 Kč a to sakum pikum (platí při zaplacení do 1. 5., pak 1999 Kč)
Kapacita: 16 dětí

 
Přihláška
Máme plno. Můžete se přihlásit jako náhradníci.
 

Tábor je organizován ve spolupráci s čerčanským spolkem DRáČe a spolufinancován obcí Čerčany.

Zázemí táborníkům poskytnou multifunkční prostory TJ Slavoj.

Cena zahrnuje náklady na program, zkušené vedoucí, obědy v Čerčanské besedě, dvakrát denně svačinu, pitný režim.

Součástí programu je celodenní výlet a následné přenocování v klubovně (ze čtvrtka na pátek).

Děti mohou ráno přijít mezi 7:15 až 8:00 a odpoledne mohou být vyzvednuty mezi 16:00 a 16:45.

Pro bližší informace nebo individuální požadavky nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

Jak se budou Vaše děti na táboře stravovat?

  • Pitný režim - děti si nosí vlastní lahve, do kterých je možné si v místě konání tábora natočit vodu. K dispozici jsou pro zájemce sirupy. V den po přespání se vaří ke snídani čaj. Vedoucí dohlíží, aby měly všechny děti před odchodem ven dostatek tekutin.
  • Obědy máme buď zajištěny v restauraci nebo v rámci táborového programu si děti vaří samy v kotlíku na ohni nebo při celodenním výletě dostanou obědový balíček.
  • Svačiny se skládají z kusového pečiva, zeleniny, ovoce nebo jogurtu. Svačiny volíme tak, aby si je děti mohly snadno nosit ve svačinových boxech. Dále tak, aby nepodléhaly snadno zkáze (tedy ne šunky apod.) a aby se jejich přípravou neztrácel čas, který se může věnovat programu (tedy nerozkrajujeme rohlíky a nemažeme  je :-)).
  • První svačina je přibližně v deset hodin. Táborník by měl tedy na tábor přijít pořádně nasnídaný. Pokud má ráno problém snídani dojíst, tak mu ji vezměte sebou a třeba se mu to podaří zdlábnout po příchodu na tábor.
  • Nenabízíme dětem sladkosti. Motivovat a odměňovat umíme jinak. Výjimkou může být občas nanuk v parném dni nebo tatranka k celodennímu výletu. Pokud si však táborník přinese nějakou cukrovinku z domu, tak mu ji nebereme 🙂