Cesta kolem světa... je již minulostí


Příměstský tábor v Bohuňovicích, na kterém procestujeme svět

Vážení a milí dobrodruzi, držte si čepice, v létě totiž vyrážíme na neuvěřitelnou cestu kolem světa.
Říkáte si, že 5 dní je na tak velké dobrodružství málo? Máte pravdu! Tato táborová výprava bude naditá k prasknutí nejrůznějšími průzkumnými misemi, například za nejvzácnějšími africkými zvířaty. Svět budeme poznávat všemi smysly. Budeme ho ochutnávat (třeba čínskýma hůlkama ;-)), ohmatávat a vytvářet rukama. Jedním kontinentem se protančíme a probubnujeme, jiný dokážeme poznat po čichu.
Na všechny cestovatele z Bohuňovic, Hlušovic, Dolan a okolí se opět těší vedoucí Bára a Klára.
Dopřejte svým dětem týden plný zážitků, her, kamarádů, výletů i ponaučení. Náš tábor je vhodný pro táborníky-nováčky i pro ostřílené vlky, pro holky i kluky. Příměstský totiž znamená, že děti spí doma a na tábor denně docházejí (s výjimkou jednoho přespání).

Termín: 12. - 16. 8. 2019
Doporučený věk: od 5 let
Cena: 1444 Kč a to sakum pikum
Kapacita: 16 dětí

 
Přihláška
Máme plno, přihlásit se můžete jako náhradníci.
 

Kontaktní osoba Věra Lívanská, tel. 602 631 625.
Zázemí táborníkům poskytne rodinné centrum Ententýky, které je partnerem akce.
Cena zahrnuje náklady na program, zkušené vedoucí, obědy, 2x denně svačinu, pitný režim.
Součástí programu je celodenní výlet a přenocování (ze čtvrtka na pátek).
Tábor probíhá od 8 do 16 hodin. Děti mohou ráno přijít mezi 7:30 až 8:00 a odpoledne mohou být vyzvednuty mezi 16:00 a 16:30.
Pro bližší informace nebo individuální požadavky nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

Jak se budou Vaše děti na táboře stravovat?

  • Pitný režim - děti si nosí vlastní lahve, do kterých je možné si v místě konání tábora natočit vodu. K dispozici jsou pro zájemce sirupy. V den po přespání se vaří ke snídani čaj. Vedoucí dohlíží, aby měly všechny děti před odchodem ven dostatek tekutin.
  • Obědy máme buď zajištěny v restauraci nebo v rámci táborového programu si děti vaří samy v kotlíku na ohni nebo při celodenním výletě dostanou obědový balíček.
  • Svačiny se skládají z kusového pečiva, zeleniny, ovoce nebo jogurtu. Svačiny volíme tak, aby si je děti mohly snadno nosit ve svačinových boxech. Dále tak, aby nepodléhaly snadno zkáze (tedy ne šunky apod.) a aby se jejich přípravou neztrácel čas, který se může věnovat programu (tedy nerozkrajujeme rohlíky a nemažeme  je :-)).
  • První svačina je přibližně v deset hodin. Táborník by měl tedy na tábor přijít pořádně nasnídaný. Pokud má ráno problém snídani dojíst, tak mu ji vezměte sebou a třeba se mu to podaří zdlábnout po příchodu na tábor.
  • Nenabízíme dětem sladkosti. Motivovat a odměňovat umíme jinak. Výjimkou může být občas nanuk v parném dni nebo tatranka k celodennímu výletu. Pokud si však táborník přinese nějakou cukrovinku z domu, tak mu ji nebereme 🙂