Příměstský tábor v Mnichovicích


Příměstský tábor v Bohuňovicích

Věda nekouše
Zveme Vás na Vědeckou konferenci, která se koná v Bohuňovicích ve dnech 16.-20.8 2021. Na Vaše malé vědce čekají chemické pokusy, tvorba herbáře, historický výlet. Podíváme se do světa fyziky a astronomie. Naučíme se spousta informaci o nás a tom, co nás obklopuje. Těšíme se na Vás. Klára a Aneta

Termín: 16. - 20. 8. 2021
Doporučený věk: od 5 let
Cena: 1555 Kč a to sakum pikum
Kapacita: 16 dětí

 
Přihláška
Poslední 2 volná místa
 

Zázemí táborníkům poskytne rodinné centrum Ententýky, které je partnerem akce.
Cena zahrnuje náklady na program, zkušené vedoucí, obědy, 2x denně svačinu, pitný režim.
Součástí programu je celodenní výlet a přenocování (ze čtvrtka na pátek).
Tábor probíhá od 8 do 16 hodin. Děti mohou ráno přijít mezi 7:30 až 8:00 a odpoledne mohou být vyzvednuty mezi 16:00 a 16:30.
Pro bližší informace nebo individuální požadavky nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

Jak se budou Vaše děti na táboře stravovat?

  • Pitný režim - děti si nosí vlastní lahve, do kterých je možné si v místě konání tábora natočit vodu. K dispozici jsou pro zájemce sirupy. V den po přespání se vaří ke snídani čaj. Vedoucí dohlíží, aby měly všechny děti před odchodem ven dostatek tekutin.
  • Obědy máme buď zajištěny v restauraci nebo v rámci táborového programu si děti vaří samy v kotlíku na ohni nebo při celodenním výletě dostanou obědový balíček.
  • Svačiny se skládají z kusového pečiva, zeleniny, ovoce nebo jogurtu. Svačiny volíme tak, aby si je děti mohly snadno nosit ve svačinových boxech. Dále tak, aby nepodléhaly snadno zkáze (tedy ne šunky apod.) a aby se jejich přípravou neztrácel čas, který se může věnovat programu (tedy nerozkrajujeme rohlíky a nemažeme  je :-)).
  • První svačina je přibližně v deset hodin. Táborník by měl tedy na tábor přijít pořádně nasnídaný. Pokud má ráno problém snídani dojíst, tak mu ji vezměte sebou a třeba se mu to podaří zdlábnout po příchodu na tábor.
  • Nenabízíme dětem sladkosti. Motivovat a odměňovat umíme jinak. Výjimkou může být občas nanuk v parném dni nebo tatranka k celodennímu výletu. Pokud si však táborník přinese nějakou cukrovinku z domu, tak mu ji nebereme 🙂