Přihláška náhradníka na akci Kormidlení Sázavou

  Prosíme o pečlivé vyplnění přihlášky a přečtení podmínek uvedených na jejím konci. Velmi důležitý je e-mail a telefon, přes které s Vámi budeme dále komunikovat.

  Vaše jméno *

  Váš e-mail *

  Váš telefon *

  Město

  Počet dvoumístných lodí *

  Počet třímístných lodí *

  Počet podsedáků navíc *

  Jméno, věk a vodácké zkušenosti všech, kdo s nám poplují *

  Pokud chcete, napište nám, jak jste se o nás dozvěděli.

  Chcete nám ještě něco sdělit? Máte nějaký dotaz nebo nám jen chcete říct, že jsme prostě skvělí? Tak tady na to máte chlívek:


  Chceme, abyste věděli, vše důležité. Proto odesláním této přihlášky vy jako zákonný zástupce účastníka prohlašujete, že:

  Všechny výše vyplněné údaje jsou pravdivé

  Jste si vědomi, že nárok na umístění na akci vzniká až po zaplacení poplatku na účet spolku, přičemž rozhodujícím kritériem při naplnění kapacity tábora je pořadí připsání částky na účet. O přiznání místa budete informování. Platby provedené nad rámec kapacity budou samozřejmě v celé výši vráceny na účet, ze kterého byly odeslány.

  Jste si vědomi, že Táborový spolek Kormidlo nesjednává pro účastníky svých akcí pojištění. To si v případě zájmu sjednáváte sami. Spolek však sjednává pojištění proti poškození zapůjčeného vodáckého vybavení. V případě pojistné události však může být nutná spoluúčast. Zavazujete se k úhradě této spoluúčasti nebo úhradě škod, na které se pojištění nevztahuje, pokud vašim jednáním došlo k takovéto škodě nebo pojistné události.

  Uhradíte účastnický poplatek ve prospěch běžného účtu u Air Bank, č. 1158149029/3030. Do zprávy pro příjemce platby uvedete vaše jméno.

  Souhlasíte se storno podmínkami uvedenými na adrese www.kormidlo.org/storno.

  Pokud souhlasíte s těmito podmínkami, prosím zaškrtněte políčko. *

  Dále od vás potřebujeme extra souhlas se zpracováním vašich výše uvedených osobních údajů podle našich zásad. Bez tohoto souhlasu se neobejdeme. *

  * Takto označená pole jsou povinná