Den otevřeného tábořiště

Prohlídka tábořiště ve Stříbrné Skalici

ZRUŠENO!

Tuto akci pro děti a veřejnost bohužel rušíme. Pokud to půjde, sejdeme se v tomto víkendu jenom vedoucí a personál. Dosud jsme se nemohli fyzicky sejít a příprava probíhala jen online. Potřebujeme tedy strávit nějaký čas spolu, sehrát se, sžít se, otestovat hry a pořádně se připravit na tábor a celotáborovou hru. Jen dobře připravený a sehraný tým zajistí kvalitní tábor.

Přijeďte se s námi nadechnout čerstvého vzduchu a nadchnout krásným místem. Ve Stříbrné Skalici se nachází skautské tábořiště, které nám již od roku 2016 poskytuje zázemí pro naše stanové tábory. Nachází se v malém zalesněném údolí s potokem a na nás zapůsobilo svým vlastním kouzlem.

23. 5. 2020 od 15:00 do 19:00 konáme na tomto tábořišti malou uvítací akci s našimi vedoucími a některými táborníky a rádi bychom pozvali i vás - táborníky budoucí i jejich rodiče či jiné příbuzenstvo. Akce je určena přednostně pro ty, kteří se zde v létě zúčastní tábora nebo o tom aspoň uvažují. Využijte příležitosti prohlédnout si tábořiště, lépe nás poznat nebo si jen tak udělat malý výlet do přírody, pobavit se a opéct si buřta.

Čeká vás pár seznamovacích her, táboráček a usměvaví vedoucí.

Na video z roku 2018 se můžete kouknout tady.

 

Termín: 23. 5. 2020 od 15:00 do 19:00
Cena: zdarma
Místo konání: Stříbrná Skalice 591 (mapa zde)