Byl jednou jeden život II... je již minulostí

Týdenní letní stanový tábor - možnost jet na jeden nebo dva týdny

Loňský týdenní tábor byl velice úspěšný a mnozí rodiče kvitovali možnost jednotýdenního tábora. Proto i letos pořádáme tuto kratší variantu stanového dobrodružství. Nově je ale možnost jet i na čtrnáctidenní tábor. Celotáborovku jsme nachystali tak, aby byla překvapivá, zábavná, poučná, akční i tajuplná po jakékoli dva po sobě jdoucí týdny.
Ať už pojede váš táborník na jeden či dva týdny, čeká na něj pořádně nadupaný program plný dobrodružných her, výprav do lesa, nových kamarádů, večerů při ohni, nocování pod širákem… A když bude chtít, tak i noční hlídky a bojovka 🙂
U nás se váš táborník neztratí v davu. S kapacitou 40 dětí zaručujeme maximální osobní přístup, bezpečí i zábavu.
Pro zájemce pořádáme v červnu akci Den otevřeného tábořiště.

Termín: 29. 7. - 5. 8. 2017
Doporučený věk: od 5 do 14 let
Cena: 2888 Kč na jeden týden, 4999 Kč na dva týdny, možné slevy (více info v přihlášce)
Místo konání: Stříbrná Skalice
Kapacita: 40 dětí

 

 
Fotogalerie
 

Program

Celotáborová hra na motivy stejnojmenného francouzského animovaného seriálu dá táborníkům poznat, zač je toho v lidském těle LOKET, že za chvíli nebudou vědět, kde jim HLAVA stojí 🙂 Ale rozhodně toho nebudou mít plné ZUBY. Dětem jistě do OKA rychle padne vševědoucí „Praneuron“, který má rád děti, co mají za UŠIMA.

Na našem táboře děti:

  • na vlastní kůži zažijí, jaké to je být zubním kazem
  • vyrobí si kostru
  • pochopí, jak rozeznáváme chutě
  • pomohou okysličit mozek
  • budou bojovat se všudypřítomnými bacily
  • a mnoho dalšího

K dalším etapám nás inspirovali například kosti, svaly, trávení, smysly, početí, krev, spánek… Celotáborová hra i oddílový program jsou připraveny tak, aby zapojily chlapce i dívky v každém věku, podpořily kolektivního ducha v týmech a zároveň vedly k samostatnosti. Dopřejeme dětem spousty legrace, pořádnou porci přírody, táborničení a nezapomenutelných letních zážitků s kamarády.

 

Kde složíme hlavu

Zázemí tábořiště tvoří zděná budova s kuchyní, jídelnou/klubovnou a krbovými kamny, dále skautská umývárna s teplou sprchou. Samozřejmostí jsou splachovací záchody, nicméně tábor bez kadibudek, to by nebylo ono, takže ani u nás nechybí 😉 Táborníci jsou ubytováni ve dvoulůžkových stanech s podsadou.

Lesní tábořiště se nachází kousek od Stříbrné Skalice (mapa zde) na skautském pozemku č. 591.

Několik fotografií tábořiště si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

 

Co naše žaludky?

V plně vybavené kuchyni bude šéfkuchař čarovat pětkrát denně, abychom byli na tu velkou cestu dostatečně silní. A když by někoho přepadl „noční hlad“, naservírujeme mu druhou večeři. Slovo „hlad“ vlastně na táborech vůbec neznáme.

Děti se u nás zapojují do zajištění chodu tábora, k čemuž patří i to, že podle svých možností pomáhají kuchaři.

Samozřejmostí je zajištění pití po celý den.

 

Kdo jsou ti vedoucí?

Na děti se těší parta zkušených profíků i odrostlých táborníků. Hlavní vedoucí má za sebou řádku mnohem početnějších táborů, zdravotník už vyndal stovky klíšťat (letos se nám to určitě vyhne 😉 ) a vedoucí jsou dospělí s duší věčného dítěte.

 

Jak se na tábor dostaneme?

Pěšky 🙂 Tedy, nejprve individuálně sem (parkování na louce), kde si táborníky i jejich zavazadla převezmou vedoucí. Pak už jen pusu, zamávat a jde se.

Pokud byste měli s individuální dopravou problém, dejte nám vědět a něco vymyslíme.

 

Cena zahruje: Ubytování, program, vedoucí, stravu 5x denně, pitný režim, zdravotnický dohled