Jizerská expedice... je již minulostí

Pětidenní pobyt na chatě v Jizerských horách

Po loňském hyper-super úspěchu Jizerské expedice se i letos můžou Vaše děti zúčastnit tohoto pětidenního pobytového tábora v chatě na horách.

Prostředím pro hry a zkoumání nám bude nádherná příroda Jizerských hor a Krkonoš. Chata, která nám na 5 dní poskytne víc, než jen střechu nad hlavou, se totiž nachází přímo na pomezí těchto dvou pohoří. A my toho náležitě využijeme. Celotáborová hra dětem přiblíží krásy hor i jejich zvířecích obyvatel a připraví nejedno překvapení. Přesto, že budeme bydlet v budově a spát v postelích pod peřinou, o táborovou atmosféru nepřijdeme. Užijeme si táborák, noční hru, oddílový program. Čeká nás společné vaření oběda, hraní večerníčku, psaní kroniky i oblíbené bodování pořádku 😀

Termín: 23. - 27. 8. 2021
Doporučený věk: od 7 do 13 let
Cena: 3666 Kč a to sakum pikum
Místo konání: Příchovice
Kapacita: 29 dětí
Aktuální stav volných míst:
Máme 1 volné místo.

Kde složíme hlavu

Dvoupatrová chata v Příchovicích pro děti nabízí 4 smíšené útulné pokoje pro 4, 6, 8 a 16 táborníků vybavené skříněmi, palandami a peřinami s ložním prádlem. V zázemí je plně vybavená kuchyně, jídelna/klubovna, zrekonstruované koupelny a toalety. Ano, tento tábor bude bez kadibudek 😉  Kromě vedoucích bude k dispozici i zdravotník (snad se bude hodně nudit).

 

Co naše žaludky?

Na tomto táboře se děti budou maximálně podílet na přípravě jídla, stejně jako na táboře vodáckém. Po oddílech se vystřídají v přípravě snídaně a večeře, výdeji svačin, vaření oběda. Samozřejmě pod vedením a za obří pomoci přítomných dospěláků. Jídlo budeme mít 5x denně, samozřejmostí je zajištění pití po celý den. Vždy servírujeme pitnou vodu a podle počasí střídáme čaj a vodu se sirupem.

 

Jak se na tábor dostaneme?

Všichni táborníci se setkají v pondělí v ranních hodinách v Praze na Černém Mostě a odtud už budeme cestovat společně autobusem. Nazpět vám táborníky dovezeme na stejné místo.

 

 

Cena zahrnuje: Ubytování, program, dopravu autobusem z Prahy, vstupné, práci vedoucích, stravu 5x denně, pitný režim, zdravotnický dohled